O nas

Jesteśmy firmą istniejącą od 2011 roku. Zatrudniamy specjalistów o wieloletnim doświadczeniu zawodowym, charakteryzujących się wysokiej klasy umiejętnościami w dziedzinie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych.

W swych realizacjach uwzględniamy rozwiązania najbardziej innowacyjne i luksusowe. W trakcie procesu realizowania poszczególnych zadań jesteśmy w stałym kontakcie z Inwestorem, co zapewnia nasza elastyczność i wprowadzanie ewentualnych zmian.

We wszystkich pracach, przede wszystkim, zwracamy szczególną uwagę na BEZPIECZEŃSTWO instalacji realizowanych przez nas, co zresztą jest naszą główna domeną w podejmowanych projektach i realizacjach.

Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy w najbardziej optymalnym czasie, co pozwala Inwestorom na oszczędność czasu i zapewnia maksimum zadowolenia.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Inwestorami, w całym procesie projektowania, czy też realizacji inwestycji. Daje to Inwestorom pewność, że dana Inwestycja jest realizowana zgodnie z Ich uwagami i sugestiami, a co za tym idzie, cała inwestycja jest zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami Inwestorów.

W trakcie realizowania zadań stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne oraz takie, które maksymalizują efekt zadowolenia Inwestorów.

Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym z Inwestorami, w dniach roboczych w godzinach od 8.00 do 19.00.